Hakkımızda

Hemen iletişim kurun!

İletişim bilgilerinden yada iletişim formunu kullanarak hemen bize ulaşın, servislerimiz ve ürünlerimiz hakkında daha geniş kapsamlı bilgi verelim.

Bize ulaşın

Hakkımızda

Günmak Hidrolik kaliteli üretimden taviz vermeden ataşman çeşitliliği sağlayarak farklı sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır

1968 yılında Bursa ilinin Orhangazi İlçesinde kurulan firma soğuk demircilik ve kaynakçılık işleri ile sanayicilik hayatına ilk adımı atmıştır. 1977 yılında traktör üzerine monte edilen yükleyici imalatına başlamıştır. Firma, kurucusu SALİH GÜNERİ nin 2008 yılında vefatının ardından onun prensipleri ile ikinci kuşak yöneticileri Mithat ve Murat Güneri tarafından yönetilmektedir. Günümüzde sektörünün öncü kuruluşu olan GÜNMAK HİDROLİK 2016 yılında Orhangazi Sanayi sitesinde 4650 metre kare arsa üzerine 3850 metre kare kapalı alanı olan yeni fabrikasında üretimine devam etmektedir. Yıllık 80 adet geniş görüş açısı, manevra kabiliyeti yüksek, sade ve güçlü yapısıyla ön plana çıkan hidrolik arka yükleyici imalatına devam etmektedir. Yapmış olduğu yükleyicilerde ar-ge çalışmalarına önem vererek kaliteli üretimden taviz vermeden ataşman çeşitliliği sağlayarak farklı sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Sizinde gerçek kaliteye ihtiyacınız varsa... Hiç vakit kaybetmeden

Bize Ulaşın